Sevgililer Gününe Özel 10 Romantik Kar Küresi

3 Şubat 2019 17:07 , Hediye Önerileri

Kar küresi, kış aylarındaki özel günlerin vazgeçilmez ve en uygun hediyelerdendir. Aşkınızın sıcaklığının, karlı havalarda bile aynı kaldığını hatırlatır. Sevgililer günü hediyeleri içerisinden kar küresi almaya karar verdiyseniz sıradan bir kar küresi değil de aşkınızı yansıtan bir kar küresi bulup almalısınız. Aşkınızı en iyi yansıttığınız an ikiniz için diğer anlardan daha özel olan zamanlardır. Bunu göz önüne alarak sevgiliniz için romantik bir kar küresi alabilirsiniz.

 

Kar Küresinin Romantikliği Sizinle Yarışacak

Kar küreleri, sallayınca dipteki minik karların yukarı çıkmasıyla aşağı inmesini içerir. O karlar yavaş yavaş kar küresinin dibine düşerken insanlar, o karların tamamı yere düşene kadar huzurla izler. Bir de kar küresinin arka fonunda güzel bir müzik olduğunu düşünün. Ve kar küresinin 360 derece döndüğünü. Kar küresi kesinlikle mükemmel bir kar küresine bürünür. Şimdi bu özellikleri barındıran kar küresinin nasıl görüneceğine karar vermelisiniz.

 

Herkes deniz kenarında veya ormanda bir bankta oturmaya bayılır. Ağaçları veya denizi izlerken insanın içi huzur dolar ve bir sessizlik oluşur. O sessizlik bir sürü şey anlatabilir. Sizin özel anınızın böyle veya buna benzer bir şeyse deniz kenarında / ormanda olan âşıklar temalı bir kar küresi alabilirsiniz.

 

Lunaparklar hem eğlence mekânıdır hem de sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek için çok güzel yerlerdir. Lunapark temalı bir kar küresi sevgililer günü hediyeniz olabilir.

 

Gitar, keman çalmayı veya dinlemeyi seviyorsanız bu figürleri barındıran bir kar küresi sizi anımsatabilir.

 

Flamingolar pembe ve sevimlidirler. Sevgilinize çift flamingoları bir kar küresi içerisinde hediye edebilirsiniz.

 

Özellikle İzmir’de yaşayanların en iyi bildiği şey buluşmak için saat kulesinin seçimidir. Ve çok sevilen bir şehirdir. Sevgilinize bir kar küresi içerisinde minyatür bir İzmir alıp hediye edebilirsiniz.

 

Yeni evli bir çift iseniz düğünde gelin ve damat figürlü bir kar küresi alabilirsiniz.

 

Kar küresiyle sevgilinize güzel bir mesaj verebilirsiniz. Hem de hiçbir harf veya rakam kullanmadan! Ona yaşlı nine ve dede figürlü bir kar küresi alarak ona, yaşlandığınızda da birlikte olmak istediğiniz mesajını verebilirsiniz.

 

Dilerseniz kar küresi içeren setler de alabilirsiniz. İsme özel vosvos, kar küresi, dilek şişesi ve bugün en güzel günün olsun kitabı ile hazırlanmış bir set kadın veya erkek sevgili için ideal bir hediye olabilir.

 

Sevgilinize çikolata dolu patlayan kutu içerisinde kar küresi hediye edebilirsiniz. Çikolata ve sürpriz cümleli kutu içerisinde kar küresi son derece ilgi çekicidir.

 

Pelüş ayılar yumuş yumuş olması ile çok sevimlidirler. Yanına çikolatalar ve kar küresi de eklendiği zaman gözlerinde kalp çıkan emojilerin havada uçuşmaması imkânsızdı

 

Sevgiliye Kar Küresi ve Çikolata Dolu Patlayan Kutu Melekler

 

 

 

Pembe Panter Temalı Işıklı Mini Kar Küresi Biblo​

 

 

 

Deniz Feneri Temalı Püskürtmeli Hareketli Su Küresi Işıklı Biblo

 

 

 

Sevimli Yaşlı Çift Temalı Işıklı Püskürtmeli Kar Küresi ve Müzik Kutusu​​

 

 

 

Romantik Sevgililer Temalı Sokak Lambalı Işıklı Kar Küresi ve Müzik Kutusu

 

 

 

 

Dönme Dolaplı Romantik Çift Temalı Işıklı Kar Küresi ve Müzik Kutusu​

 

 

 

Aşkın Yolculuğu Temalı 360 Derece Hareketli Işıklı Kar Küresi​ ve Müzik Kutusu

 

 

 

Nine ve Dede Temalı Romantik Kar Küresi ve Müzik Kutusu

 

 

 

Romantik Çift Temalı Telefon Kulübeli Kar Küresi ve Müzik Kutusu

 

 

 

Eyfel Kulesinde Romantik Anlar Temalı Ayaklı Kar Küresi ve Müzik Kutusu

 

Paylaş:


Bu kategorideki daha fazla yazı için : Hediye Önerileri »