KARGO VE TESLİMAT

Kargo Gönderi Firmamız :

Kargolarınız Hediyerengi.com tarafından Mng ve Aras Kargo işbirliği ile gönderilmektedir.

 

Kargo Ücretlerimiz:

Kredi Kartı ve Havale İle Alışverilerde;

50 TL altında paket büyüklüğü ayrımı olmadan tek sepette yapacağınız kredi kartı ve havale  alışverişlerinizde kargo bedeli 7,99 TL'dir.

50 TL üzerinde paket büyüklüğü ayrımı olmadan tek sepette yapacağınız kredi kartı ve havale alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

Kapıda Ödeme Alışverişlerde :

50 TL altında paket büyüklüğü ayrımı olmadan tek sepette yapacağınız kredi kartı ve havale alışverişlerinizde kapıda ödeme bedeli 4,99 TL'dir.

Kapıda ödeme ücreti ,kargo ücretine eklenir ve 100 tl atındaki kapıda ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverişlerinizde toplamda 12,98 TL sepetinize eklenir.

50 TL üzerinde paket büyüklüğü ayrımı olmadan tek sepette yapacağınız kapıda ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverişlerinizde kargo ücretsizdir sadece 4,99 TL'lik kapıda ödeme ücreti sepetinize eklenir. 

Kişiye özel ürünlerde kapıda ödeme gönderimi yapılmamaktadır.

 

Kapıda Kredi Kartı veya Peşin Ödeme İmkanı:

Kapıda ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverişlerinizi kargo görevlisi tarafından yapılacak teslimat sırasında kredi kartınızla veya peşin olarak ödeyebilirsiniz.

Kapıda Kredi kartı veya peşin ödeme seçeneğini seçebilmek için ödeme sayfasındaki kutucuklardan peşin veya kredi kartı seçeneğini seçiniz.

 

Kargo Şubesinden Teslim İmkanı:

Kredi Kartı , Havale veya Kapıda Ödeme Seçeneği ile yapacağınız alışverişlerinizi size en yakın aras kargo  şubesinden teslim alabilirsiniz. Kargo şubesinden alınan kargolarınız için yukarıda belirtilen kargo ücretleri geçerlidir.

Kargo şubesinden teslim alacağınız kapıda ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverilşleriniz için de, kapıda ödeme bedeli geçerlidir.